جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران

Iran Games Cup 2019

 

تماس با دبیرخانه:

۰۲۱۸۸۸۶۰۹۲۳

سوالات متداول

چگونه در جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران ثبت‌نام کنم؟
برای ثبت‌نام در «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» و شرکت در مسابقات ابتدا به این لینک رفته و سپس با انتخاب رشته مورد نظری که قصد شرکت در آن را دارید، با خرید بلیت در مسابقات ثبت‌نام کنید. ثبت‌نام از ۹ تیر ماه آغاز می‌شود.
چطور از قوانین مسابقات مطلع شوم؟
قوانین رشته‌های مختلف مسابقات به تفصیل در بخش «رشته‌های مسابقات» ذکر شده است. با مراجعه به این بخش و کلیک روی بازی مورد نظر خود می‌توانید از جزییات قوانین مربوط به هر رشته مطلع شوید.
چطور در جریان زمان‌بندی مسابقات قرار بگیرم؟
تمام اطلاعات مربوط به زمان‌بندی مسابقات از طریق سایت و همچنین شبکه‌های اجتماعی رویداد اطلاع رسانی خواهد شد. با مراجعه به منوی جزییات مسابقات و انتخاب بخش زمان‌بندی مسابقات می‌توانید در هر شرایطی جدیدترین اطلاعات مربوط به زمان‌‍بندی مسابقات را به دست آورید.
«جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» شامل چه رشته‌هایی می‌شود؟
این رقابت‌ها در رشته‌های FIFA 19، PES 19، کلش رویال، کوییز آو کینگز، پسر خوانده، DOTA 2، کانتر استرایک و مغزینه برگزار می‌شود. برای دسترسی به اطلاعات بیشتر می‌توانید در منوی «جزییات مسابقات» به بخش «رشته‌های مسابقات» مراجعه کنید.
آیا شرکت در مسابقات محدودیت سنی دارد؟
محدودیت سنی این مسابقات بر مبنای نظام رده بندی سنی ESRA (نظام ارزیابی و رده‌بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای) مشخص می‌شود. به این ترتیب اگر فرد شرکت‌کننده در این رقابت‌ها حضور یابد اما حداقل سن مورد نظر برای رشته خود را نداشته باشد، در صورت برنده‌شدن، جایزه به او تعلق نمی‌گیرد. برای بررسی رده سنی بازی‌ها می‌توانید به نظام اسرا مراجعه کنید.
شرکت بانوان در این مسابقات به چه شکل خواهد بود؟
بانوان می‌توانند در تمامی رشته‌های مسابقات به ثبت‌نام بپردازند. گرچه هنگام ثبت‌نام این نکته ذکر خواهد شد که مسابقات در هر رشته در صورت رسیدن به حداقل ظرفیت مورد نظر برگزار شده و در غیر این صورت وجه بلیت خریداری شده عودت داده خواهد شد.