جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران

Iran Games Cup 2019

 

تماس با دبیرخانه:

۰۲۱۸۸۸۶۰۹۲۳

رشته CS GO

قوانین رشته CS:GO

قوانین

نحوه قرعه‌کشی و تشکیل جداول:

قرعه‎‌کشی مسابقات به صورت Shuffle انجام خواهد شد.

نحوه هماهنگی و شیوه برگزاری مسابقات:

تاریخ و زمان دقیق برگزاری کلیه مسابقات ۳ روز قبل از شروع مسابقات به تیم‌ها اعلام می‌شود. بازی‌ها راس ساعت اعلام‌شده برگزار خواهد شد و بازیکنان ملزم‌اند ۵ دقیقه قبل از ساعت اعلام شده داخل سرور حضور داشته باشند.

تبصره یک: امکان هماهنگی تیم‌ها با یکدیگر برای تغییر زمان بازی در روز مقرر وجود ندارد و اگر تیم‌ها راس ساعت اعلام‌شده داخل سرور حضور نداشته باشند بازنده اعلام خواهند شد.

تبصره دو: در صورت بروز مشکلات فنی و زیرساختی سرور و به تشخیص کارشناس ناظر  بر مسابقات،  اگر این مشکلات منجر به افت کیفیت برگزاری شود، تا رفع کامل مشکل،  زمان برگزاری به تعویق خواهد افتاد.

نقشه‌های بازی و نحوه  انتخاب:

نقشه‌های مسابقات:    Mirage   –   nuke   -Dust2   –    Overpass   –   Train    Cache   – Inferno  و  Vertigo  خواهد بود.

تعداد بازیکنان هر تیم:

تیم‌های حاضر در مسابقات حداکثر می‌توانند از هفت بازیکن استفاده کنند که به صورت ۵ بازیکن اصلی و ۲ بازیکن ذخیره خواهد بود  ( هیچ کدام از بازیکنان تا پایان مسابقات حق بازی در تیم دیگری را نخواهند داشت و در صورت تخلف، تیم‌هایی که درگیر این تخلف باشند از مسابقات حذف خواهند شد).

قانون استفاده از بندی‌کم:

در مسابقات از بندی‌کم استفاده خواهد شد. بندی‌کم باید دارای کیفیت لازم و صدای بازیکنان داخل بازی باشد ( هیچ توافقی مبنی بر هماهنگی با تیم مقابل برای عدم استفاده از بندی‌کم قابل پذیرش نخواهد بود و در صورت درخواست ادمین،  فایل ضبط شده باید به او تحویل داده شود).

در طول برگزاری مسابقات،  با هرگونه بی‌احترامی، فحاشی، تحریک و هر گونه اقدام خلاف اخلاق در برابر تیم مقابل و یا داور بازی به شدت برخورد و تیم خاطی از ادامه مسابقات محروم خواهد شد.

اعتراضات و نحوه ثبت آن:

مدت زمان مجاز برای هر بازیکن به منظور بارگذاری (آپلود) فایل بندی‌کم حداکثر تا ۳ ساعت بعد از اعلام داور بازی خواهد بود.

تیم های معترض حداکثر تا یک ساعت بعد از اتمام بازی حق اعتراض خواهند داشت و این اعتراض باید صرفا توسط لیدر تیم ثبت و پیگیری شود. تصمیم نهایی در مورد بازیکنان و بررسی اعتراضات توسط تیم داوری مسابقات انجام خواهد شد و در صورت وجود تخلف، تیم خاطی از مسابقات حذف می‌شود. همچنین تیم‌ها موظف به نگهداری فایل ضبط شده بازی تا سه ساعت بعد از اتمام آن هستند.