جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران

Iran Games Cup 2019

 

تماس با دبیرخانه:

۰۲۱۸۸۸۶۰۹۲۳

مسابقات بانوان در دو رشته FIFA19 و PES19 به حدنصاب نرسید

 

تعداد بانوان ثبت‌نام کننده برای شرکت در مسابقات FIFA19 و PES19 جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران به حد نصاب نرسید.

ستاد برگزاری جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران اعلام کرد با توجه به حدنصاب نرسیدن تعداد شرکت کنندگان خانم در دو رشته FIFA19 و PES19، مسابقات این دو رشته در بخش بانوان برگزار نخواهد شد.

لازم به ذکر است لغو مسابقات بخش بانوان، صرفا مربوط به مسابقات FIFA19 و PES19 بوده و در سایر رشته‌های ثبت‌نام شده، مسابقات بانوان طبق جدول زمان‌بندی برگزار می‌شود.

براساس این گزارش مسابقات مقدماتی جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران در شهرستان‌های کشور روز دوشنبه ۲۸ مرداد ماه آغاز شد و قرار است این مسابقات در تهران از روز ۲ الی ۸ شهریورماه پیگیری شود.

گفتنی است بازدید برای عموم از این مسابقات آزاد بوده و علاقه‌مندان می‌توانند با حضور در مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران به تماشای جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران بنشینند.

لازم به ذکر است که هزینه دریافت شده از سوی شرکت کنندگان خانم به آنها عودت داده خواهد شد.


اطلاعات بیشتر درباره زمان‌بندی و نحوه برگزاری مسابقات در وب‌سایت اختصاصی این رویداد به نشانی irangamecup.com در دسترس مخاطبان قرار دارد.

۳ دیدگاه
 • حسین تکپور
  پاسخ
  شهریور ۱, ۱۳۹۸

  سلام ببخشید من شرکت کننده رشتهpes20q9 درps4هستم در تهران میخواستم بدونم ایا قرعه کشی انجام شده؟اگر نشده زمانش کی هست تابدونیم کی بازی داریم برنامه ریزی کنیم

  • عباسقلی
   شهریور ۱, ۱۳۹۸

   باید بری مث آدم علاف از ساعت نه و نیم صبح ۵ شهریور بشینی تا نوبتت بشه

  • Adib
   شهریور ۱, ۱۳۹۸

   توی سایت،،، قرعه کشی اعلام شده اسمت رو توی قسمت جست و جوی اعلام قرعه کشی بزن میاد زمان مسابقت

افزودن دیدگاه