جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران

Iran Games Cup 2019

 

تماس با دبیرخانه:

۰۲۱۸۸۸۶۰۹۲۳

《یکتانت و نجوا حامیان مسابقات جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران》

 

مهم‌ترین مسابقات بازی‌های ویدیویی ایران که پیشتر در برج میلاد تهران با نام لیگ‌ بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شد، امسال با شکل و ساختار جدید از دوم تا هشتم شهریور ماه با حمایت یکتانت و نجوا در سالن مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان برگزار می‌شود.
یکتانت، بزرگ‌ترین پلتفرم تبلیغات آنلاین ایران و نجوا، پرطرفدارترین سرویس ارسال پوش نوتیفیکیشن ایرانی، در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود تصمیم گرفتند که از این مسابقات حمایت کنند.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ایران به منظور ایجاد فضای سالم و دوستانه برای رقابت طرفداران بازی‌های ویدیویی در رشته‌های PES، FIFA، پسرخوانده، کوییز او کینگز، کلش رویال، مغزینه، DOTA2 و Counter Strike Go این مسابقات را برگزار می‌کند.
همچنین در ششمین روز برگزاری این مسابقات، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با همکاری دو شرکت یکتانت و نجوا، به برگزاری لیگ فیفا بین بازی‌سازها و مدیران بازاریابی استارت‌آپ‌ها می‌پردازد و در نهایت به تیم‌های راه‌یافته به فینال از طرف مجموعه مقداد آی‌تی جوایز نفیسی اهدا می‌شود.
یکتانت که اکنون پس از گذشت نزدیک به سه سال از شروع فعالیت خود به عنوان بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین بین کسب‌وکارها شناخته می‌شود، با تکیه بر دانش جوانان پر انگیزه توانسته اعتماد ۹۰۰۰ برند را جلب کند و خدمات خود را در بهترین سطح به آن‌ها ارائه دهد.
سرویس پوش نوتیفیکیشن نجوا ارتباط کسب‌وکارها با کاربران‌شان را راحت‌تر و بهینه‌تر می‌کند. پوش‌ نوتیفیکیشن پیامی چند جانبه است که می‌تواند شامل عکس، تیتر و متن کوتاهی باشد که به کاربران شما ارسال می‌شود و آن‌ها را به وب‌سایت یا اپلیکیشن‌تان باز می‌گرداند. در نجوا محدودیتی برای ارسال پوش نوتیفیکیشن وجود ندارد همچنین توانایی طبقه بندی حرفه‌ای مشترکین بر اساس تاریخچه وبگردی, لوکیشن, اکشن‌ها و… را به شما می‌دهد. یکپارچگی دسترسی به وب‌سایت و اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا با مشترکین خود بهینه تعامل کنید.
برای مثال در اپلیکیشن‌های بازی شما می‌توانید پیشنهادهای ویژه‌ی خود را با ارسال #پوش_نوتیفیکیشن به مشترکین خود بفرستید و یا تغییرات وضعیت مشترکین خود رد بازی را به آن‌ها یادآوری کنید.
بسیاری از توسعه‌دهنده‌‌های اپلیکیشن و وب‌سایت از این سرویس جهت ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران می‌کنند و تجربه‌ی کاربری بهتری برای آن‌ها می‌سازند.

۳۴۱ دیدگاه
افزودن دیدگاه