جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران

Iran Games Cup 2019

 

تماس با دبیرخانه:

۰۲۱۸۸۸۶۰۹۲۳

«رانی» حامی اصلی جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران

رانی با شعار «با خوردن و نوشیدن رانی بازی ادامه داره» برای دومین سال پیاپی به حمایت از جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران پرداخته است.

جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران در حالی با استقبال هزاران نفر از بازیکنان از سراسر کشور از دوم شهریور آغاز شده است که رانی امسال نیز به عنوان حامی اصلی مسابقات حضور فعالی دارد. این شرکت علاوه بر حمایت از برگزاری مسابقات، غرفه بزرگی را برپا کرده و بازیکنان و بازدیدکنندگان مسابقات می‌توانند با مراجعه به این غرفه، در بازی‌های جذاب تدارک دیده شده شرکت کرده و جایزه ببرند.

اما جایزه اصلی و هیجان‌انگیز رانی، یک دستگاه ب‌‌ام‌و سری ۲ است که میان مصرف‌کنندگان محصولات این شرکت قرعه‌کشی خواهد شد. برای شرکت در این مسابقه کافی است کد درج شده در زیر قوطی‌ را به شماره ۱۰۰۰۲۴ پیامک کرده و شانس خود را با خوردن و نوشیدن بیشتر رانی، افزایش دهید.

براساس این گزارش، رانی یک برند پویا، سرزنده و مورد علاقه نسل جوان محسوب می‌شود، ویژگی‌هایی که در مخاطبان بازی‌های ویدیویی نیز به خوبی به چشم می‌خورد. این شرکت همچنین نخستین تولید کننده نوشیدنی حاوی تکه‌های واقعی میوه است. شرکت «تجارت شرق ایندستریز» یک تولید کننده ملی محسوب می‌شود و کارخانه‌های آن، شامل تولید آب‌میوه رانی، تولید نوشیدنی‌های مالت با برند باربیکن و قوطی‌سازی کاوه در شهرک صنعتی ساوه واقع است.

شعار رانی برای حضور در این دوره جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی با عنوان «با خوردن و نوشیدن رانی بازی ادامه داره»، جذاب و جالب توجه است. بازیکنان بازی‌های ویدیویی بارها تجربه این را داشته‌اند که هنگام بازی گرسنه یا تشنه شده و به این دلیل ناچار شدند بازی را برای دقایقی قطع کنند. اما رانی برای گیمرها راه حل دارد و ادعا می‌کند یک نوشیدنی سالم با تکه‌های میوه، می‌تواند به عنوان یک اسنک سبک، تشنگی و گرسنگی بازیکنان را برطرف کرده و به آنها اجازه دهد مدت بیشتری از بازی خود لذت ببرند.

جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی تا هشتم فروردین ماه در سالن مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان برپا است و رانی در غرفه خود هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب پذیرای علاقه‌مندان، بازیکنان و بازدیدکنندگان است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی مسابقات به نشانی irangamecup.com مراجعه کنید.

۷,۲۱۱ دیدگاه