جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران

Iran Games Cup 2019

 

تماس با دبیرخانه:

۰۲۱۸۸۸۶۰۹۲۳

استقبال قابل توجه از غرفه معاونت فرهنگی بنیاد در جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی

 

غرفه معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران با استقبال قابل توجه بازیکنان و بازدیدکنندگان این رویداد مواجه شد.

معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای جهت ارتباط هرچه بیشتر با مصرف‌کنندگان بازی‌های ویدیویی، در جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی حضور یافت.

یکی از ویژگی‌های قابل توجه این غرفه، حضور سه مشاوره سلامت و روان با مطالعات تخصصی در حوزه بازی‌های ویدیویی بود که به سوالات و مسایل بازیکنان و خانواده‌ها در خصوص فهم بازی‌های ویدیویی، سلامت روان و پیش‌گیری از آسیب‌ها پاسخ داد. همچنین آموزش‌های لازم به خانواده‌ها برای انتخاب مناسب بازی برای فرزندان‌شان ارایه شد.

معرفی پروژه فهم بازی، یکی دیگر از برنامه‌های غرفه معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای بود. در این پروژه تلاش می‌شود با مشارکت بازیکنان و علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی، اطلاعات لازم در جهت درک بالاتر و استفاده بهتر از بازی‌های ویدیویی، جمع‌آوری، پردازش و منتشر شود.

جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران از دوم شهریورماه در سالن مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان برپا شده و تا هشتم شهریور ادامه دارد.

۶,۶۲۱ دیدگاه